Dlouhá cesta se nám tentokrát vyplatila a i přes neúprosná vedra jsme navštívili tento hotel, který se nachází v horách. Není nijak zvláštně ukryt, návštěvníkům okolních hotelů a domů bije přímo do očí, ale i přes tento fakt se zde nenachází v nijak devastujícím stavu.

Celý hotelový komplex je napojen na funkční budovu, která je však od opuštěné části zcela izolovaná a zevnitř neprůchodná.

Opuštěná část gigantického komplexu se dělí spojovací chodbou na dvě části, při vstupu hlavním vchodem po levé ruce míjíte pokojovou část, která se dále člení na patra. Všechny pokoje jsou skoro na stejné brdo, sem tam se zde vyskytne skříň, jinak nic převratného k vidění. Při průchodu touto částí však musíte být velice obezřetní, jelikož se pohybujete v části, která se nachází hned vedle hlavní cesty.

Po průchodu spojovací chodbou se vám naskytne pohled na hlavní schodiště a hlavní halu, která je přímo obrovská. V této budově se také nachází bary, zbytky kuchyně a spoustu společenských místností bez využití. V přízemí poté můžeme narazit na sprchy a hotelový bazén, který blízce sousedí s tím venkovním.

Všechny patra jsou propojena dvěma výtahovými šachtami s výtahy ve vrchních patrech.

Chodba v ubytovací části
Pohled do spojovací chodby z hlavní budovy
Jedno z vedlejších schodišť
Skvost z garáží

Leave A Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *